Серія камер WizSense від Dahua Technology є лінійкою продуктів штучного інтелекту, що використовують незалежний чіп і алгоритм глибокого навчання. Ця серія зосереджена на високоточному розпізнаванні людини та транспортних засобів, що дозволяє користувачам швидко реагувати на конкретні ситуації. Грунтуючись на передових технологіях Dahua, WizSense надає розумні, легкі у використанні та всеосяжні продукти та рішення.
Технологія Dahua Smart Dual Illuminators використовує інтелектуальний алгоритм виявлення цілей. Зазвичай у темний час доби включається інфрачервоне підсвічування; коли ціль з'являється в полі зору, включається біле світло, і камера починає записувати повнокольорове відео з інформацією про ключові події. Камера поєднує знімок та відео з повнокольоровим зображенням. При виході мети із зони спостереження біле світло відключається, а інфрачервоні джерела світла залишаються активними, що ефективно знижує світлове забруднення.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тригери тривоги | Нема SD-карти; SD-карта заповнена; Помилка картки SD; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; рух виявлення; фальсифікація відео; вторгнення; SMD; виключення безпеки |
| Мін. чутливість | 0,006 люкс при F1,6 (колір, 30IRE); 0,0006 люкс при F1,6 (ч/б, 30IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -360°; Нахил: 0 ° -78°; Обертання: 0°–360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 95°; В: 52°; Д: 114° |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2566 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 2.1 - 5.2 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 110 x 120 мм |
| Вага брутто | 0.5 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 370 г |
| Розширення | 4M (2688 × 1520); 3.6M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | 101 × Φ110 мм |
| RAM | 128/128 Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-63 м, Спостереження за об'єктом-25 м, Розпізнання об'єкта-12 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |