Завдяки вдосконаленому алгоритму глибокого навчання мережна камера Dahua WizSense 2 Series забезпечує підтримку інтелектуальних функцій, включаючи захист периметра та розумне виявлення руху. Завдяки технології Starlight, камера забезпечує високу якість зображення навіть при низькому рівні освітленості. Алгоритм глибокого навчання у поєднанні з технологією Dahua Perimeter Protection забезпечує точне розпізнавання людей та транспортних засобів.
У зонах обмеженого доступу, таких як пішохідні або транспортні зони, інтелектуальна система генерує хибні тривоги в залежності від типу виявленої мети, такої як прохід або вторгнення. З використанням інтелектуального алгоритму, технологія Dahua Smart Motion Detection здатна класифікувати цілі, що запускають виявлення руху, і автоматично фільтрувати тривожні сигнали для подій, що не становлять особливого інтересу.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тригери тривоги | вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), немає SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ |
| Мін. чутливість | 0,008 люкс при F1,6 (колір, 30IRE); 0,0008 люкс при F1,6 (ч/б, 30IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -355°; Нахил: 0 ° -65°; Обертання: 0°–355° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 54°; Д: 121° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с, 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G); CGI; P2P |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | Підтримує |
| Матеріал | метал |
| Характеристики | |
| Вага | 340 г |
| Розширення | 4M (2688 × 1520/2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 24 |
| Ступінь захисту | IP67; IK10 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | 81 × Φ110 мм |
| RAM | 128/128 Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-63 м, Спостереження за об'єктом-25 м, Розпізнання об'єкта-12 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |