Камера Dahua з інтелектуальним алгоритмом та технологією Smart Motion Detection є високотехнологічним пристроєм відеоспостереження, спроектованим для ефективного та точного сповіщення про тривогу. З використанням передової технології, яка класифікує об'єкти, що активують тривогу при виявленні руху, та фільтрує несуттєві події, ця камера ідеально підходить для ситуацій, які потребують точного виявлення.
Камера використовує алгоритм глибокого навчання, який забезпечує точне розпізнавання людей та транспортних засобів. Це робить її ідеальним рішенням для моніторингу зон з обмеженим доступом, таких як пішохідні та автомобільні зони. Технологія Dahua Perimeter Protection ефективно скорочує кількість помилкових тривог в залежності від типу мети, таких як перетин, вторгнення, швидкий рух, виявлення паркування, виявлення пустування і виявлення скупчення людей. Це розширює сферу застосування камери для різних завдань відеоспостереження.
Камера також оснащена блоком живлення Power over Ethernet (PoE), що полегшує встановлення, оскільки не потрібно окреме джерело живлення. З максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2688 × 1520) при 20 кадрах в секунду, вона надає високоякісні зображення та відео для надійного спостереження та моніторингу.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тригери тривоги | Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), SMD+, відсутність SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; |
| Мін. чутливість | 0,008 люкс при F1,6 (колір, 30IRE); 0,0008 люкс при F1,6 (ч/б, 30IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 360 °, кут нахилу: від 0 ° - 90 °, поворот: від 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 40°; В: 23°; Д: 46° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Роздільна здатність відео | 4M (2688 × 1520/2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Розмір | 239 × Φ91 мм |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1вих |
| Потужність споживання | 2.3-8.3 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 145 x 310 мм |
| Вага брутто | 0.98 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 720 г |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-150 м, Спостереження за об'єктом-60 м, Розпізнання об'єкта-30 м, Ідентифікація об'єкта – 15 м. |