| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тригери тривоги | Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), SMD+, виявлення руху, фальсифікація відео, виявлення аудіо, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, мережа відключення, конфлікт IP -адреса, незаконний доступ та виявлення недостатньої напруги |
| Мін. чутливість | 0,006 люкс при F1,6 (колір, 30IRE); 0,0006 люкс при F1,6 (ч/б, 30IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 360 °, кут нахилу: від 0 ° - 90 °, поворот: від 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 84°; В: 42°; Д: 101° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 80+50м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта-85 м, Спостереження за об'єктом-34 м, Розпізнання об'єкта-17 м, Ідентифікація об'єкта – 8 м. |
| Роздільна здатність відео | 4M (2688 × 1520); 4M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240) |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с; 704 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Розмір | 238.5 × 91 × 91 мм |
| Програмне забезпечення | SmartPSS Lite; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T/Profile G); CGI |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон, 1 вх/1 вих |
| Вага | 720 г |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 150 x 310 мм |
| Вага брутто | 0.98 кг |