DH-IPC-HDW2449T є ефективними камерами спостереження із застосуванням інтелектуальних алгоритмів, які не тільки виявляють порушників, але й створюють якісні зображення з їх поданням. Ці відеокамери, що випускаються компанією Dahua, доступні у двох варіантах кольору. У моделях S-IL-BE впроваджено подвійне підсвічування, яке автоматично активує різні світлодіоди залежно від ситуації. У звичайному нічному режимі використовують інфрачервоний фільтр.
При знаходженні людини в кадрі на відстані, яка відповідає дії світлодіода, активується кольорова передача з видимим підсвічуванням мети. Крім того, передбачена міні-карта пам'яті, вбудований мікрофон та можливість зручного підключення через мережевий кабель. DH-IPC-HDW2449T є корисними інструментами в системах моніторингу та забезпечення безпеки.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тригери тривоги | Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини); Smart Search; SMD+, Ні SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; прохід; вторгнення; виявлення недостатньої напруги; виключення безпеки |
| Мін. чутливість | 0,008 люкс при F1,6 (колір, 30IRE); 0,0008 люкс при F1,6 (ч/б, 30IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -360°; Нахил: 0 ° -78°; Обертання: 0°–360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 95°; В: 52°; Д: 114° |
| Тип підсвічування | ІЧ + LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B/Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2566 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 2 - 5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 100 x 205 мм |
| Вага брутто | 0.59 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Розширення | 4M (2688 × 1520); 3.6M (2560 × 1440); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | 166.2 × 70 × 70 мм |
| RAM | 128/128 Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-63 м, Спостереження за об'єктом-25 м, Розпізнання об'єкта-12 м, Ідентифікація об'єкта – 6 м. |