| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.03 лк/F2.0 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D/3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 105°; В: 56°; Д: 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840×2160 - 15к/с, 2592×1944 - 20к/с, 2560×1440 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.38 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Розширення | 4K (3840×2160); 5M (2592×1944); 4M (2560×1440); 960H (960× 576/960×480) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +55°C |
| Розмір | Ф93х80 мм |
| Функції | Дзеркальне відображення, приватні маски (8 зон) |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 75м, Спостереження за об'єктом - 30м, Розпізнання об'єкта - 15м, Ідентифікація об'єкта – 8м. |