DH-HAC-HDW1800TLMP – це камера високої якості та ефективності, що забезпечує чітке та плавне відео. Вона функціонує у роздільній здатності 4K, передаючи повнорозмірне зображення в режимі реального часу без втрати якості на стабільних 25 кадрах на секунду, без стиснення та перешкод. Живлення здійснюється через коаксіальний кабель стандарту HDCVI, який одночасно забезпечує енергією камеру, передає дані та виводить відеосигнал.
Вбудовані функції камери пригнічують перешкоди, а завдяки чутливій матриці моніторинг здійснюється без втрати чіткості та надмірної різкості. Корпус камери можна легко відрегулювати за напрямком. HDW1800TLMP має металеву стельову конструкцію, що забезпечує надійність і економне енергоспоживання. Вона зберігає працездатність навіть за впливу вологи. За умов недостатнього освітлення вбудоване підсвічування з інфрачервоним нічним режимом легко компенсує цей недолік.
| Відеокамери | |
| Матриця | 4K CMOS |
| Мін. чутливість | 0,03 лк/F2.0, 30IRE, 0 лк ІЧ вкл. |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г:105°, В:56°, Д:125° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 4K 15 к/с-25 к/с; 5M 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 115 x 125 мм |
| Вага брутто | 0.42 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 330 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | φ94 × 85.7 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 75м, Спостереження за об'єктом - 30м, Розпізнання об'єкта - 15м, Ідентифікація об'єкта – 8м. |