| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3 ”4МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.03 лк/F1.7, 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355°; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апертура | F1.7 |
| Кути огляду | Г: 98°–31° В: 55°–18° Д: 116°–36° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50м ((Управління: авто/ручний)) |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Додатково | Виявлення об'єкта: 66-200 м, Спостереження за об'єктом: 26-80 м, Розпізнання об'єкта: 13-40 м, Ідентифікація об'єкта 6.6-20 м. |
| Роздільна здатність відео | 2688×1520 |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 20 к/с, 2560 × 1440 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Dahua Cloud, FTP, SFTP, Micro SD карта 256 Гб, NAS |
| Розмір | 108.3 × Φ122 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T), CGI, Milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 690 г |
| Мобільні платформи | IOS, Android |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | метал |