| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3 ”4Megapixel progressive CMOS |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, підробка відео, без SD карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, відключення мережі, конфлікт IP, незаконний доступ, детектор недостатньої напруги |
| Мін. чутливість | 0.03 лк/F1.7, 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апертура | F1.7 |
| Кути огляду | Г: 98°–31°; В: 55°–18°; Д: 116°–36° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG; Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта: 66-200 м, Спостереження за об'єктом: 26-80 м, Розпізнання об'єкта: 13-40 м, Ідентифікація об'єкта 6.6-20 м. |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520 (2688 × 1520); 2560 × 1440 (2560 × 1440); 2304 × 1296 (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 ×240) |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с; 704 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Розмір | Ф91x244 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; Milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | –40°C - +55°C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 440 г |
| Потужність споживання | 7.5 Вт |
| Матеріал | метал + пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 156 x 145 x 308 мм |
| Вага брутто | 0.69 кг |