Dahua Technology досягли значних успіхів у виробництві компактних відеокамер, що явно продемонстровано моделлю DH-IPC-HDBW2431FP. Ця відеокамера поєднує високоякісний об'єктив із передовою технологією у 10-сантиметровому захищеному корпусі з округлим склом. Вона призначена для встановлення на стелі або стіні, володіючи невеликими розмірами, але забезпечуючи високу ефективність.
DH-IPC-HDBW2431FP має 4 мегапіксельний об'єктив, що забезпечує передачу відео в роздільній здатності 2688x1520. Це поєднується з високою світлочутливістю та просунутою обробкою зображення. Додатково передбачено 8 діодів для інфрачервоного підсвічування за повної темряви. Камера має можливість налаштування балансу білого, кута огляду, а також положення ходової частини.
Підключення камери здійснюється за технологією IP, і перегляд/налаштування DH-IPC-HDBW2431FP доступні через мобільні пристрої та браузери, що забезпечує зручність використання та моніторингу.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тригери тривоги | Нема SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; прохід; вторгнення; аудіо виявлення; виявлення недостатньої напруги; виключення безпеки |
| Мін. чутливість | 0.008 лк/F1.6 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Регулювання по осях | Поворот: -30 ° ~ 30 °; Нахил: 0 ° ~ 80 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 55°; Д: 121° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG; Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с, 2560 × 1440 25к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к/с, 704 × 480 20 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Dahua Cloud, FTP, SFTP, micro SD до 256 Гб, NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T), CGI, P2P, Milestone, Genetec |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | Підтримує |
| Аудіо інтерфейси | Вбудований мікрофон, 1вх/1вих |
| Потужність споживання | 5.4 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 140 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 380 г |
| Інтерфейси | Інтерфейси тривоги - 1вх/1вих |
| Розширення | 2688 × 1520 (2688 × 1520); 2560 × 1440 (2560 × 1440); 2304 × 1296 (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 ×480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | Ф109х55 мм |
| RAM | 128/128Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-56 м, Спостереження за об'єктом-22 м, Розпізнання об'єкта-11 м, Ідентифікація об'єкта – 5 м. |