| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3 ”4МП CMOS |
| Тригери тривоги | виявлення руху, втручання у відео, відсутність SD-карти, SD-карта заповнена, помилка SD-карти, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, виявлення недостатньої напруги |
| Мін. чутливість | 0.03 лк F1.7 |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360°; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Апертура | F1.7 |
| Кути огляду | Г: 98°–31° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50м |
| Відео компресія | H.265, H.264, H.264B, MJPEG; SMART H.264/H.265 |
| Додатково | Виявлення об'єкта: 66-200 м, Спостереження за об'єктом: 26-80 м, Розпізнання об'єкта: 13-40 м, Ідентифікація об'єкта 6.6-20 м. |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520 (2688 × 1520); 2560 × 1440 (2560 × 1440); 2304 × 1296 (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 ×240 |
| ROM/RAM | 128/128Мб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к/с; 2560 × 1440 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | Dahua Cloud; FTP; SFTP; Micro SD карта до 256 Гб; NAS |
| Розмір | 244.1 × Φ90.4мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; Milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| PoE | 802.3af |
| Вага | 850 г |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Матеріал | метал |