| Відеокамери | |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, IVS правила, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, помилка зберігання |
| Мін. чутливість | 0,005 люкс при F1,6 (колір, 30IRE); 0,0005 люкс при F1,6 (ч/б, 30IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° -355 °; Нахил: 0 ° -65 °; Обертання: 0°–355° |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 52, В: 28, Д:61 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Відео компресія | H.265, H.264,H.264H,H.264B, MJPEG; Smart H.265+/ Smart H.264+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 - 25 к/с, доп2. поток - 1280 × 720 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD карт до 256 Гб; NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Сумісність | ONVIF(Profile S/Profile G/Profile T);CGI;P2P;Milestone; Genetec |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | 1вх/1вих |
| Потужність споживання | 7.3 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 120 x 140 мм |
| Вага брутто | 0.52 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 378 г |
| Інтерфейси | Інтерфейси тривоги-1вх/1вих |
| Розширення | 4M (2688 × 1520); 3M (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240 |
| Ступінь захисту | IP67; IK10 |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розмір | Ф110х81 мм |
| RAM | 128/512Мб |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-120 м, Спостереження за об'єктом-48 м, Розпізнання об'єкта-24 м, Ідентифікація об'єкта – 12 м. |