Кольорові відеокамери забезпечують більш ефективне та комфортне відеоспостереження, а вбудований мікрофон дозволяє повністю сприймати аудіосигнали. Ідеальним поєднанням цих характеристик є модель DH-HAC-HDW1509TLQP. Її стельове виконання забезпечує зручне розміщення, а 5-мегапіксельний об'єктив вражає чіткістю зображення та дальністю дії. Для компенсації нестачі освітлення використовується LED-підсвічування, яке забезпечує освітлення на відстань до 20 метрів. Вдень камера здатна забезпечувати видимість людини або автомобіля на відстані до 80 метрів. Виробничий пристрій Dahua відрізняється міцністю, стильним дизайном і, при цьому, легкою вагою. Підключення згідно з сучасними стандартами призначене для широкоформатного перегляду.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.001 лк/F1.0 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.0 |
| Кути огляду | Г: 88; В: 46°; Д: 104° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП; 4МП; 1080P 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 4.4 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 92 x 97 x 97 мм |
| Вага брутто | 0.24 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 240г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | φ97 × 92 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта-80 м, Спостереження за об'єктом-32 м, Розпізнання об'єкта-16 м, Ідентифікація об'єкта – 8 м. |
| Гарантія | 24 міс. |