Інтелектуальна камера з механізмом подвійного освітлення є високотехнологічним пристроєм для спостереження, покликаний забезпечувати чітке та яскраве зображення в різноманітних умовах освітлення. Ця камера має передові функції, що робить її оптимальним вибором для забезпечення високого рівня безпеки під час спостереження за об'єктами.
Однією з ключових характеристик камери є використання інтелектуального механізму подвійного підсвічування. Цей механізм автоматично вмикається білим світлом, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє ціль у зоні правил. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть за недостатнього освітлення. При виході мети із зони правил камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання, мінімізуючи світлове забруднення та забезпечуючи високоякісні зображення без порушення навколишнього оточення. Технологія 2DNR Dahua, реалізована в даній камері, додатково знижує рівень шумів на зображенні, зберігаючи його чіткість, що особливо цінно при недостатньому освітленні, коли шуми можуть стати проблемою. Нарешті, камера має клас захисту IP67, забезпечуючи їй стійкість до різних умов навколишнього середовища.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,05 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,005 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/4М/1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 135 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.64 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 470 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +55°C |
| Розмір | φ106 × 93.6 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 56м, Спостереження за об'єктом - 22м, Розпізнання об'єкта - 11м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |