Однією з ключових характеристик цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного освітлення, що автоматично активує біле світло, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє мету в зоні правил. Це забезпечує отримання чітких та яскравих зображень навіть при обмеженому освітленні.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,05 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,005 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/4М/1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 4.5 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 110 x 240 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +55°C |
| Розмір | 199 × 80 × 76 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 56м, Спостереження за об'єктом - 22м, Розпізнання об'єкта - 11м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |