| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F2.0, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D/3D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Фокусна відстань | 1.4 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 180°, В:180° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП 20к/с; 4МП 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Розмір | Ф 126 х 41 мм |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Вага | 240 г |
| Потужність споживання | 7.3 Вт |
| Матеріал | алюміній+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 155 x 155 x 135 мм |
| Вага брутто | 0.42 кг |
| Характеристики | |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 28 м, Спостереження за об'єктом - 12 м, Розпізнання об'єкта - 6 м, Ідентифікація об'єкта – 3 м. |