| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Кути огляду | Г: 83°; Д: 111°; В: 56° |
| Тип підсвічування | Видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Мп - 20к/с, 4Мп; 1080p - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 135 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.66 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 460 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф106х94 мм |
| Функції | 8 зон маскування |