| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
| Апертура | F1.8 |
| Кути огляду | Г: 98°-34° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20к/с, 4МП/1080P - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 150 x 135 мм |
| Вага брутто | 0.74 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 570 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф122х104 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта: 68 - 198 м, Спостереження за об'єктом: 27 - 79 м, Розпізнання об'єкта: 14 - 37 м, Ідентифікація об'єкта: 7 – 20 м. |