| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк (F2.0), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 99°, В: 72° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20м, Дальность PIR-10м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП 20 к/с, 4МП/1080р 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5.4 Вт |
| Матеріал | алюминий + пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 110 x 250 мм |
| Вага брутто | 0.57 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -10° C - +50° C |
| Розмір | 168.8 x 79 x 79 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 56м, Спостереження за об'єктом - 22м, Розпізнання об'єкта - 11м, Ідентифікація об'єкта – 6м. |