| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.7 - 12 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 107°-34°; В: 55°-19°; Д: 130°-39° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 115 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.75 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 550 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +55°C |
| Розмір | 210 × 91 × 91 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 69-191 м, Спостереження за об'єктом - 27-76 м, Розпізнання об'єкта - 13-38 м, Ідентифікація об'єкта – 6-19 м. |