DH-HAC-HFW1500DP - це повнорозмірна відеокамера Starlight від Dahua, що відрізняється високоякісним зображенням та здатністю знімати у різних приміщеннях та на вуличних майданчиках. Об'єктив камери має роздільну здатність 5 мегапікселів, забезпечуючи передачу зображення на монітор з широкою роздільною здатністю і високою чіткістю. Матриця камери має високу чутливість до світла, що дозволяє використовувати її навіть в умовах недостатнього освітлення. У разі нестачі світла активується інфрачервоний датчик, що забезпечує підсвічування в радіусі до 80 метрів і виявлення об'єктів на такій відстані.
Камера також пропонує можливість накладання приватного фільтра на одну із 8 зон маскування, що дозволяє виключити певні області з поля зору за потреби. Підключення камери здійснюється за протоколом HDCVI. Її корпус виконаний із міцного металу, має захисний козирок та встановлюється на фірмовому настінному кронштейні.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.005 лк/F1.6, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 87°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 92°, В: 48°, Д: 109° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/4М/1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 299 x 120 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.85 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 590 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 242 × 91 × 91 мм |
| Функції | 8 зон маскування |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 80м, Спостереження за об'єктом - 32м, Розпізнання об'єкта - 16м, Ідентифікація об'єкта – 8м. |