HFW2849S-S-IL - високопродуктивна IP-камера з просунутими функціями для програм відеоспостереження. Роздільна здатність камери складає вражаючі 8 МП, забезпечуючи чіткі та деталізовані зображення, що ідеально підходять для завдань, що вимагають високої деталізації. Однією з ключових переваг HFW2849S-S-IL є її інтелектуальні можливості моніторингу. Камера обладнана передовими алгоритмами, що дозволяють точно виявляти та класифікувати різні об'єкти та події.
Особливо варто виділити підтримку виявлення вторгнень та виявлення проходу у кадрі. Ці функції дозволяють ефективно контролювати приміщення, виявляти будь-які несанкціоновані проникнення чи рухи. Крім того, камера здатна класифікувати та точно виявляти як транспортні засоби, так і людей, що робить її ефективною у виявленні реальних загроз та зниженні хибних спрацьовувань.
HFW2849S-S-IL також оснащена системою Smart Dual Light, яка розширює можливості моніторингу. При виявленні об'єкта вмикається біле світло, камера записує повнокольорове відео та ключові події. При виході об'єкта із зони спостереження біле світло вимикається, а вмикається ІЧ-освітлювач, що допомагає зменшити світлове забруднення та забезпечує ефективну роботу камери.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тригери тривоги | Вторгнення в зону, перетин лінії (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення автомобіля та людини), SMD+, Ні SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; прохід; вторгнення; виявлення аудіо; виявлення недостатньої напруги; виключення безпеки напруги |
| Мін. чутливість | 0,008 лк F1.6 (колір, 30 IRE); 0,0008 лк F1.6 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132 |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 30+30 м |
| Відео компресія | H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Додатково | Виявлення об'єкта-84 м, Спостереження за об'єктом-33 м, Розпізнання об'єкта-17 м, Ідентифікація об'єкта – 8 м. |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160 (3840 × 2160); 3072 × 2048 (3072 × 2048); 3072 × 1728 (3072 × 1728); 2880 × 1620 (2880 × 1620); 2688 × 1520 (2688 × 1520); 3M (2048 × 1536); 2304 × 1296 (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/70 |
| ROM/RAM | 128/256Мб |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с; 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576/704 × 480 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Розмір | 166.2 × 70 × 70 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Mileston |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | –40°C - +55C |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 100 x 210 мм |
| Вага брутто | 0.6 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 470 г |