Камера обладнана технологією Dahua Smart Dual Light надає розширені функціональні можливості. З використанням інтелектуального алгоритму, ця камера ефективно виявляє об'єкти в зоні спостереження. У нічний час вона використовує інфрачервоне (ІЧ) підсвічування для забезпечення видимості. Тим не менш, при появі об'єкта в поле зору камера перемикається на біле світло, що дозволяє створювати повнокольорові відеозаписи та записувати інформацію про ключові події. Така інтеграція миттєвих знімків та відео з кольоровими зображеннями розширює можливості запису камери. Для мінімізації світлового забруднення та оптимізації роботи камера автоматично регулює налаштування освітлення.
Після того, як об'єкт залишає зону спостереження, біле світло вимикається, а включається ІЧ-підсвічування. Крім того, камера включає технологію Dahua Smart Motion Detection, яка використовує інтелектуальний алгоритм для класифікації та фільтрації спрацьовувань руху.
Крім того, камера оснащена високоякісним об'єктивом та використовує технологію Dahua Full-color, що дозволяє створювати чіткі та насичені зображення навіть за низького освітлення. Завдяки максимальній світлочутливості та ефективному використанню доступного світла камера здатна записувати яскраві та деталізовані зображення, підвищуючи загальну продуктивність у складних умовах освітлення.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тригери тривоги | Нема SD-карти; SD-карта заповнена; Помилка картки SD; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; прохід; вторгнення; аудіо виявлення; виявлення напруги; SMD; виключення безпеки |
| Мін. чутливість | 0,008 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,0008 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78°; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 111°; В: 58°; Д: 132° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160 (3840 × 2160); 3072 × 2048 (3072 × 2048); 3072 × 1728 (3072 × 1728); 2880 × 1620 (2880 × 1620); 2688 × 1520 (2688 × 1520); 3M (2048 × 1536); 2304 × 1296 (2304 × 1296); 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/70 |
| ROM/RAM | 128/256Мб |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 20 к/с; 2688 × 1520 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576; 704 × 480 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб; NAS |
| Розмір | 99 × Φ122 мм |
| Програмне забезпечення | Smart PSS; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T); CGI; P2P; Milestone |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -40°C - +55°C |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 2.6-6 Вт |
| Матеріал | метал |
| Характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 84м, Спостереження за об'єктом - 33м, Розпізнання об'єкта - 17м, Ідентифікація об'єкта – 8м. |