Представляємо вам мережеву камеру Dahua WizSense 2 Series - інноваційне рішення для спостереження, що інтегрує сучасні алгоритми глибокого навчання. Ця камера призначена для забезпечення інтелектуальних функцій, включаючи захист периметра та інтелектуальне виявлення руху, що робить її чудовим вибором для передових програм безпеки.
Камера Dahua WizSense 2 Series використовує технологію Starlight для чудової зйомки високоякісних зображень навіть в умовах низького освітлення. Ця технологія підвищує чутливість камери до світла, забезпечуючи підвищену чіткість та деталізацію зображення за будь-яких умов освітлення.
Однією з визначних особливостей камери є технологія Dahua Smart Dual Light. З використанням інтелектуальних алгоритмів вона виявляє цілі як реального часу. У нічний час камера використовує інфрачервоне (ІЧ) підсвічування для покращення видимості. При вході мети в зону спостереження камера включає біле світло, забезпечуючи повнокольоровий відеозапис та фіксацію важливої інформації про подію.
Камера також обладнана вбудованим мікрофоном, дозволяючи здійснювати аудіомоніторинг та запис, додаючи додаткові можливості спостереження. Ця функція забезпечує більш повний звіт про події, сприяючи точному аналізу та розслідуванню.
Коли мета залишає зону спостереження, біле світло автоматично вимикається, зберігаючи у своїй активність ІЧ-освітлювача. Ця продумана функція не тільки заощаджує енергію, а й знижує світлове забруднення, забезпечуючи екологічне та продумане рішення для системи відеоспостереження.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тригери тривоги | вторгнення, прохід (дві функції підтримують класифікацію та точне виявлення транспортних засобів та людина); ні SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; |
| Мін. чутливість | 0,008 лк при F1,6 (колір, 30 IRE); 0,0008 лк при F1,6 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0 ° - 360 °, кут нахилу: від 0 ° - 90 °, поворот: від 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 55°; В: 31°; Д: 62° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 60/50 м |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160; 3072 × 2048; 3072 ×1728; 2880 × 1620; 2688 × 1520; 2048 × 1536; 2304 × 1296; 1080 × 1920 |
| ROM/RAM | 128/256Мб |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с; 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576, 704 × 480 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Метод зберігання | FTP; SFTP; Micro SD 256 Гб |
| Розмір | 238.5 × 90.7 × 90 мм |
| Програмне забезпечення | SmartPSS Lite; DSS; DMSS |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile T/Profile G); CGI |
| Мережевий інтерфейс | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| PoE | 802.3af |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 2-8 Вт |
| Матеріал | метал |
| Характеристики | |
| Вага | 720 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 98м, Спостереження за об'єктом - 39м, Розпізнання об'єкта - 19м, Ідентифікація об'єкта – 9м. |