DH-HAC-HDW1200MP – це цілодобово працююча відеокамера, що надається компанією Dahua, одним із провідних виробників відеообладнання. Вона спроектована для зйомки за різних умов, включаючи повну темряву. Об'єктив камери має діаметр 2,8 мм та забезпечує повноцінне зображення у форматі Full HD.
Камера оснащена 12 інфрачервоними діодами, які автоматично активуються в умовах нестачі освітлення, забезпечуючи видимість на відстані не менше ніж 30 метрів у темний час доби. Для підвищення якості зображення використовуються технології придушення шуму, компенсації відблисків BLC та HLC, а також налаштування балансу білого та інші функції, спрямовані на створення чіткого та приємного сприйняття зображення.
Камера DH-HAC-HDW1200MP повністю сумісна з іншим обладнанням компанії, що забезпечує швидку та легку інтеграцію до системи відеоспостереження. Передача відео здійснюється в декількох форматах на вибір, забезпечуючи гнучкість під час використання.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк (F1.9), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 с – 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.9 |
| Кути огляду | Д: 119°, Г: 101°; В: 54° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P, 720P - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 105 мм |
| Вага брутто | 0.381 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 270г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Φ93.4мм×79.4мм |
| Гарантія | 24 міс. |