
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк/ F1.9 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.9 |
| Кути огляду | Д:100°; Г: 84°; В: 45° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.1 Вт |
| Матеріал | метал |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 100 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Розширення | 1080P (1920×1080); 720P (1280×720); 960H (960× 576/960×480) |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф 94 х 80 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 49м, Спостереження за об'єктом - 19м, Розпізнання об'єкта - 9м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |
| Гарантія | 24 міс. |