Камера з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення є високотехнологічним пристроєм спостереження, розробленим для отримання чіткого та яскравого зображення в різних умовах освітлення. Ця камера обладнана передовими функціями, що роблять її оптимальним рішенням для спостереження за об'єктами, де потрібний високий рівень безпеки.
Однією з ключових особливостей даної камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм автоматично включає біле світло, коли функція захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR виявляє мету в зоні дії правил. Завдяки цьому камера здатна отримувати чіткі та яскраві зображення цілі навіть в умовах недостатнього освітлення. Після того, як ціль залишає зону дії правил, камера автоматично перемикається з білого світла на ІЧ-випромінювання. Це дозволяє значно знизити світлове забруднення та забезпечує отримання високоякісних зображень без порушення навколишнього оточення.
У камері також реалізовано передову технологію 3DNR компанії Dahua, спрямовану на зниження рівня шумів на зображенні з мінімальним впливом на його чіткість. Це особливо корисно в умовах поганого освітлення, коли шуми можуть бути серйозною проблемою. Камера має клас захисту IP67, що дозволяє їй успішно функціонувати в різних умовах навколишнього середовища.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк при F2,0 (колір, 30 IRE); 0,001 лк при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 110 x 130 мм |
| Вага брутто | 0.42 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф94 × 85.7 мм |
| Додаткове | Основні функції обробки: 8 зон маскування |
| Гарантія | 24 міс. |