DH-HAC-HDW1200TLP являє собою функціональну стельову камеру з мікрофоном і якісним підсвічуванням, що автоматично активує інфрачервоний режим запису. Ця камера підключається через аналоговий вихід і транслює зображення HD-режимі. Наявний розумний ІЧ-фільтр використовує допоміжний діод, що підсилює можливості об'єктива навіть за повної відсутності освітлення, забезпечуючи цілодобову видимість того, що відбувається.
Функція DWDR (широкий динамічний діапазон) додатково покращує якість зображення, забезпечуючи чіткість за умов змінного освітлення. Крім того, камера оснащена передачею аудіо, що дозволяє не тільки спостерігати за обраною площею, а й чути розмови, звуки сторонні і т.д. Функція шумоподавлення сприяє покращенню якості звуку.
DH-HAC-HDW1200TLP успішно справляється із завданнями забезпечення безпеки та спостереження як в офісних, так і в приватних умовах, надаючи користувачам широкий функціонал для ефективного моніторингу.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк/F1.85 (цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.85 |
| Кути огляду | Г: 103°, В: 59°, Д: 118° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720p - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 115 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.33 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 220 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф97х86 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 37м, Спостереження за об'єктом - 15м, Розпізнання об'єкта - 8м, Ідентифікація об'єкта – 4м. |
| Гарантія | 24 міс. |