Ключовою особливістю даної камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм автоматично активує біле світло при виявленні мети у зоні дії функції захисту периметра/SMD Plus AI XVR.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк при F2,0 (колір, 30 IRE); 0,001 лк при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 83°; В: 48°; Д: 105° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 130 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.64 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 450 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +50°C |
| Розмір | Ø 106 × 99.2 мм |
| Функції | 8 зон маскирования |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 50м, Спостереження за об'єктом - 20м, Розпізнання об'єкта - 10м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |
| Гарантія | 24 міс. |