| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк/F1.9, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.9 |
| Кути огляду | Д:100°; Г: 84°; В: 45° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Кількість у ящику | 24 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 93 x 93 x 97 мм |
| Характеристики | |
| Вага | 320 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф110х101 мм |
| Функції | 8 зон маскирования |
| Гарантія | 24 міс. |