Камера з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення є високотехнологічним пристроєм для ефективного спостереження за різних умов освітлення. Маючи передові функції, вона ідеально підходить для спостереження за об'єктами, де потрібен високий рівень безпеки. Однією з ключових характеристик цієї камери є інтелектуальний механізм подвійного підсвічування. Цей механізм автоматично активує біле світло при виявленні мети у зоні дії правил функції захисту периметра/SMD Plus камери AI XVR. Це забезпечує чітке та яскраве зображення мети навіть при недостатній освітленості. При виході мети із зони дії правил камера автоматично перемикається на ІЧ-випромінювання, мінімізуючи світлове забруднення та забезпечуючи високоякісні зображення без впливу на навколишнє оточення.
Камера також оснащена передовою технологією 3DNR від Dahua, що призначена для зниження рівня шумів на зображенні з мінімальним впливом на його чіткість. Це особливо корисно в умовах недостатнього освітлення, де шуми можуть становити серйозну проблему. Нарешті, клас захисту IP67 забезпечує надійну роботу камери за умов навколишнього середовища.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк при F2,0 (колір, 30 IRE); 0,001 лк при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 190 мм |
| Вага брутто | 0.28 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 180 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 164 × 70 × 70 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 41м, Спостереження за об'єктом - 16м, Розпізнання об'єкта - 8м, Ідентифікація об'єкта – 4м. |
| Гарантія | 24 міс. |