| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк / F1.9, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.9 |
| Кути огляду | Д: 119°; Г: 101°; Д: 54° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720р 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість у ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 80 x 185 мм |
| Вага брутто | 0.28 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 190 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 161 х 70 x 70 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 38м, Спостереження за об'єктом - 15м, Розпізнання об'єкта - 7м, Ідентифікація об'єкта – 3м. |
| Гарантія | 24 міс. |