Високопродуктивна камера Dahua, обладнана технологіями Full-color та Starlight, призначена для запису яскравих та чітких зображень як вдень, так і вночі. За допомогою розумного подвійного освітлення (Smart Dual Light) вона автоматично перемикається між білим світлом та інфрачервоним залежно від виявлення об'єкта в зоні дії через функцію захисту периметра/SMD Plus AI XVR. Це забезпечує можливість отримання високоякісних знімків при недостатньому освітленні та суттєво знижує світлове забруднення.
З дальністю освітлення до 40 метрів камера забезпечує чітке та детальне зображення на великих площах. Крім того, вбудований мікрофон дозволяє записувати аудіо, додаючи можливість відеоспостереження. Камера також має розширені функції захисту, такі як - IP67, що забезпечує стійкість до атмосферних впливів, і технологія Dahua 3DNR для придушення шуму, що робить її надійним і міцним рішенням для відеоспостереження в різних сценаріях.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк при F2,0 (колір, 30 IRE); 0,001 лк при F2,0 (ч/б, 30 IRE); 0 люкс (підсвічування включене) |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 102°; В: 60°; Д: 129° |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Дальність підсвічування | ІЧ: 80м; LED: 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 110 x 240 мм |
| Вага брутто | 0.46 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 290 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 198.4 × 80.2 × 76.2 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 41м, Спостереження за об'єктом - 16м, Розпізнання об'єкта - 8м, Ідентифікація об'єкта – 4м. |
| Гарантія | 24 міс. |