DH-HAC-HFW1209CP є однією з кращих кольорових відеокамер, випущених компанією Dahua, і є частиною серії Starlight. Ця камера обладнана високоякісним об'єктивом та допоміжним LED-підсвічуванням, забезпечуючи зйомку з роздільною здатністю 1080p. Інтерфейс HDCVI дозволяє передавати відео високої якості, а вбудована обробка зображення на місці допомагає усунути перешкоди.
Камера має настінну конструкцію та кріпиться з використанням передбаченого кронштейна. Функції регулювання забезпечують налаштування напрямку зйомки на ваш вибір. Вбудоване підсвічування активує діод, освітлюючи темні області на відстані до 20 метрів. У денному режимі виявлення об'єктів можливе на відстані до 55 метрів. DH-HAC-HFW1209CP має універсальні характеристики, роблячи її придатною для різних сценаріїв використання.
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк / F1.6, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Д: 126.2°; Г: 106°; В: 56.5° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720 р 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Матеріал | метал+пластик |
| Кількість у ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 185 x 80 x 90 мм |
| Вага брутто | 0.3 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 161.3 × 69.7 × 70 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 38м, Спостереження за об'єктом - 15м, Розпізнання об'єкта - 7м, Ідентифікація об'єкта – 3м. |
| Гарантія | 24 міс. |