Роздільна здатність 2МП 25к/с
Фокус 2.8мм (кут огляду 100°)
CVI/CVBS/AHD/TVI
12V DC
Колір корпусу - чорний
| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 лк/F2.0 (колір), 0,002 лк/F2.0 (ч/б) |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Г: 100° |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 0.6 Вт |
| Матеріал | алюміній |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 90 x 130 мм |
| Вага брутто | 0.16 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 103 х 50 х 48 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкту - 44м, Спостереження за об'єктом - 17м, Розпізнання об'єкта - 9м, Ідентифікація об'єкта – 4м. |
| Гарантія | 24 міс. |