| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.04 лк/F1.85, 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.85 |
| Кути огляду | Г: 93° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p/720p - 25к/с; 720 - 50к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 29 x 245 x 210 мм |
| Вага брутто | 0.18 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розмір | Ø 85х69 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 51м, Спостереження за об'єктом - 20м, Розпізнання об'єкта - 10м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |
| Гарантія | 24 міс. |