| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 люкс/F2.0, 30IRE, 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Д: 125°, Г: 106°, В: 56° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Mп, 4Mп, 1080P 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість у ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 70 мм |
| Вага брутто | 0.18 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Розширення | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080P (1920 × 1080);960H (960 × 576/960 × 480) |
| Робоча температура | -40° C - +55° C |
| Розмір | Ф85 x 68 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 56м, Спостереження за об'єктом - 22м, Розпізнання об'єкта - 11м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |
| Гарантія | 24 міс. |