| Відеокамери | |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.04 лк/F2.4, 30IRE, 0 лк З ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.4 |
| Кути огляду | Г: 93°, В: 48° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 720p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Матеріал | алюміній |
| Кількість у ящику | 20 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 105 мм |
| Вага брутто | 0.36 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 270 г |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Розмір | Ø 94 x 78 мм |
| Додаткове | Виявлення об'єкта - 51м, Спостереження за об'єктом - 20м, Розпізнання об'єкта - 10м, Ідентифікація об'єкта – 5м. |
| Гарантія | 24 міс. |