Ваги Dibal - якісні Європейські ваги з функцією чекопечатью з високим уревнем зносостійкості і функціоналом.
Ваги DIBAL M525T ALPHA - модель середнього рівня з підвищеним обсягом вимог. Призначені для зважування та маркування товарів в торгових залах продовольчих магазинів самообслуговування різного типу, в тому числі супермаркетів і гіпермаркетів.
| Характеристики | |
| Тип друку | Термодрук |
| Швидкість друку, мм / с | 100 |
| Інтерфейси | Ethernet TCP/IP |
| Пам'ять | 2 Мб Кількість PLU 8000 |
| Живлення | 230В/60Гц |
| Температура експлуатації, ° С | 0˚С +40˚С |
| Відносна вологість при експлуатації,% | до 85% |
| Додаткове обладнання | Підключення сканера штрих-кодів RS-232. 5 V |
| Клас точності | III-середній |
| Дискретність, г | 2/5 |
| Найменша границя зважування, г | 0,04 |
| Набільша границя зважування, г | 15 |
| Дисплей | 2 ЖК-дисплею з підсвічуванням |
| Діапазон вибірки маси тари | 5.998 кг |
| Споживана потужність, Вт | 30 Вт |
| Wi-Fi | опціонально |
| Розміри етикетки. мм | Ширина |
| Касета | З'ємна |
| Формати штрих-кодів | EAN-13. GS1 DataBar |