DS-2CE16D0T-IRF є популярною камерою від бренду Hikvision, що забезпечує високоякісну передачу зображення в різних умовах експлуатації. Камера має надійний рівень захисту. Її об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм має високу чутливість до світла, що забезпечує передачу чіткого зображення, що зазнало обробки 2D-придушенням шуму.
Навколо об'єктива розташовані інфрачервоні датчики, що автоматично активуються в умовах низького освітлення, переводячи камеру в нічний режим. Компактний обтічний корпус виконаний із металу, забезпечуючи надійний захист. Крім того, камера встановлюється на регульований та надійний кронштейн.
DS-2CE16D0T-IRF призначена для вуличної експлуатації, і її підтримка всіх форматів забезпечує повну сумісність з різним стороннім обладнанням, включаючи комутатори та реєстратори.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 101°, В: 60°, Д: 122° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 138 x 70 x 70 мм |
| Вага брутто | 0.26 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 260 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Φ 70 × 138 мм |
| Гарантія | 24 міс. |