| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/ F1.2 (колір), 0 лк з ІЧ |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 180 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Кути огляду | Г: 79.6°; В: 43.5°; Д: 93.7° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 80 x 170 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 292 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | 158х61х58 мм |
| Гарантія | 24 міс. |