| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2 (Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/20 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 85°, В: 63°, Д:110° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 2560 × 1944 - 20 к/с, 4 МП/1080p - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 165 x 75 x 75 мм |
| Вага брутто | 0.32 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 258 г |
| Розширення | 5МП, 4МП, 1080р |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 139х61x58 мм |
| Гарантія | 24 міс. |