| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 70 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Кути огляду | Г: 79.6° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 - 25к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість у ящику | 36 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 85 мм |
| Вага брутто | 0.22 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 146 г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | Ø 98×65.4 мм |
| Гарантія | 24 міс. |