| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Кути огляду | Г: 106.4°, В: 57.9°, Д: 124.6° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.2 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість у ящику | 40 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 80 x 100 мм |
| Вага брутто | 0.18 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | Ø 90×70 мм |
| Гарантія | 24 міс. |