| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F1.2 |
| Кути огляду | Г: 106.4°, В: 57.9°, Д: 124.6° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920x1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 110 x 135 мм |
| Вага брутто | 0.3 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 211 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Φ110×93.2мм |
| Гарантія | 24 міс. |