DS-2CE70DF0T-PF є купольною кольоровою камерою від відомого бренду Hikvision. Вона відрізняється високою чутливістю, вбудованим підсвічуванням та зручною конструкцією з можливістю регулювання кута огляду.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.001 лк (F1.0, AGC вкл), 0 з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D / 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 98°, В: 51°, Д: 115° |
| Тип підсвічування | видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.4 Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 110 x 90 мм |
| Вага брутто | 0.24 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 161 г |
| Робоча температура | -40° C ~ +60° C |
| Розмір | Φ85 × 81 мм |
| Гарантія | 24 міс. |