DS-2CE71H0T-PIRLPO - це купольна камера від Hikvision, обладнана вбудованим датчиком руху, що робить її універсальним рішенням для моніторингу та безпеки. Вона виконує дві функції одночасно: здійснює моніторинг із використанням 5-мегапіксельного об'єктива та контролює рух у приміщенні, активуючи сигналізацію за необхідності. Наявність вбудованого детектора руху дозволяє уникнути встановлення окремого сенсора.
Детектор охоплює кут 110 градусів і дальність до 11 метрів, встановлений поряд з об'єктивом, при цьому камера зберігає компактний та естетичний корпус. У разі виявлення порушення території, що охороняється, камера відправляє відповідне оповіщення. Також можна миттєво переглянути зображення та побачити, що сталося, та хто увійшов на об'єкт.
DS-2CE71H0T-PIRLPO здатна здійснювати зйомку навіть уночі з використанням ІЧ-фільтра та долати перешкоди, викликані зустрічним світлом. Підключення здійснюється через аналоговий HD-вихід, що забезпечує зручність використання.
| Відеокамери | |
| Матриця | 5МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2 (Цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/20 - 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 85.5°; В: 63.8°; Д: 110.7° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП 20к/с, 4M / 1080p 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Матеріал | пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 135 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.382 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 237 г |
| Інтерфейси | Інтерфейси тривоги: 1 вих |
| Розширення | 5МП, 4МП, 1080р |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Ф109х89 мм |
| Гарантія | 24 міс. |