DS-2CE76D0T-ITMF – це бюджетна та ефективна купольна відеокамера від Hikvision, призначена для моніторингу в різних приміщеннях, чи то житлових, офісних чи комерційних. Камера обладнана 2-мегапіксельним ширококутним об'єктивом і може передавати зображення через відеовихід, що перемикається, підтримує стандарти CVBS/TVI/CVI/AHD.
Вона також оснащена вбудованою системою придушення шуму, технологією протидії відблисків та інфрачервоним підсвічуванням, що охоплює зону до 30 метрів. Камера DS-2CE76D0T-ITMF має легкий, але міцний металевий корпус зі стійкістю до морозу. Це є одним із найбільш оптимальних та популярних варіантів стельових камер для організації надійного відеоспостереження.
| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,01 лк(F1.2, AGC ВКЛ), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 c |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 101°, В: 60°, Д: 122° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 80 x 95 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 290 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | Φ 83 × 90 × 79 мм |