| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106.4°; В: 57.9°; Д: 124.6° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 405 x 191 мм |
| Вага брутто | 0.359 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 290 г |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 82x90x79 мм |
| Гарантія | 24 міс. |