| Відеокамери | |
| Матриця | 2 МП CMOS |
| Мін. чутливість | 0,005 лк (F1.2, AGC ON), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/50 000 с |
| Пригнічення шуму (DNR) | 3D |
| DWDR | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0° ~ 360° |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 85 x 110 мм |
| Вага брутто | 0.32 кг |
| Характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір | 89.47 × 68.2 мм |
| Додаткове | WDR:120 дБ |
| Гарантія | 24 міс. |